Partner Regionalny

Oferta pracy dodana przez: Bit Firma, w kategorii: Marketing

Oferta pracy dodana przez: Bit Firma, w dniu: 2021-05-31

BiT Sp. z o.o., firma z 30 letnim doświadczeniem, właściciel marki odAdoZ, z sukcesem rozszerzający ofertę, uruchamiający w wielu miastach w Polsce i Europie swój nowy startup, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za budowanie relacji z dotychczasowymi odbiorcami, oraz zdobywanie nowych podmiotów do współpracy.

Kluczowe zadania:

  • Realizacja wyznaczonych celów i zadań sprzedażowych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami

  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami

  • Monitorowanie rynku, w tym działań konkurencji

  • Prowadzenie i wdrażanie aktywności promocyjnych Firmy

  • Przygotowywanie raportów, analiz i prezentacja efektów pracy

Oczekiwania:

  • Znajomość pakietu Office, biegła umiejętność pracy online

  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi

  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność, zaangażowanie, wysoka samodyscyplina pracy, sumienność, realizacja zadań w wyznaczonym terminie

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Elastyczne warunki zatrudnienia: własna działalność gospodarcza lub dla studentów studiów dziennych w wieku do 24 lat umowa zlecenie

  • Pracę w ambitnym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 40% uzyskanego obrotu), oraz możliwość wypracowania dodatkowego dochodu pasywnego

  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i wsparcie

  • Pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą

  • Szkolenia

  • Służbowy numer telefonu oraz inne narzędzia niezbędne w pracy

CV z klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Proszę przesłać na adres bit@firma.pl

Dodatkowe informacje:

Wynagrodzenie: od 5000

Forma zatrudnienia: Samozatrudnienie

Telefon kontaktowy: 533910032

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOswiecim.pl