Inspektor terenowy - praca dla studenta/technika

Oferta pracy dodana przez: Audytor-Terenowy, w dniu: 2021-06-30

Witam, firma Mateusz Biedka MATGAB poszukuję osób do terenowej PRACY NA WAKACJE :)
Czas trwania całego projektu to +/- 1,5 miesiąca.
Szkolimy w terenie, nie trzeba doświadczenia- opieka koordynatora.
Praca delegacyjna. Wyjazd zorganizowaną grupą na wskazane gminy, bez przerw.
Zapewniamy noclegi w trakcie trwania projektu.
Organizujemy codzienny transport z bazy noclegowej na kontrolowane miejsowości oraz między gminami.
Mile widziane auto, za którego używanie jest dodatkowa gratyfikacja.
Miejscowości kontrolujemy w terenie pieszo, pojedynczo.
Oferta skierowana JEDYNIE do absolwentów techników, inżynierów, studentów o wykształceniu: geodezyjnym lub w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, techniki rolniczej i leśnej, krajobrazu itp.
Stanowisko :INSPEKTOR TERENOWY
Szukamy pracowników do realizacji projektu:
"Kontrola obszarowa metodą FOTO na obszarze województwa małopolskiego i lubelskiego".
Zakres obowiązków :
-wykonanie czynności kontrolnych w terenie na wcześniej zlokalizowanych działkach rolnych - fotografowanie za pomocą firmowego tabletu/lub telefonu działek wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii, określenie uprawianych roślin.

Wymagania:
• dyspozycyjność w okresie lipiec-wrzesień,
• zamiłowanie do pieszych wędrówek, taka kondycja fizyczna, która pozwala na codzienne maszerowanie około 10-15km,
• orientacja w terenie, umiejętność poruszania się za pomocą ortofotomapy, gpsa,
• preferowane wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe:
-geodezyjne lub w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, techniki rolniczej i leśnej, krajobrazu,
• posiadanie laptopa,
• niekaralność.

Oferujemy:
• szkolenie w terenie, opiekę koordynatora,
• uzyskanie doświadczenia w pracy przy projekcie unijnym,
• pracę w młodym zespole z ciekawymi ludźmi,
• zakwaterowanie w czasie pracy,
• transport- nie wymagamy własnego samochodu, ale jeśli masz auto za jego użycie oferujemy dodatkowe pieniądze,
• system akordowy (umożliwia szerokie możliwości zarobkowe uzależnione indywidualnie od osoby),
• wysokie zarobki,
• umowa zlecenie.
CV wysyłamy na: audytor-terenowy@wp.pl
Więcej informacji: 661506931

Praca szczególnie polecana dla osób:
-młodych: techników, licencjatów, inżynierów,
-lubiących kontakt z naturą,
-które są zmotywowane do zarobienia na wakacjach dobrych pieniędzy,
-nie mają uczulenia na trawy, słońce itp.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Rzeszów

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 661506931, E-mail: audytor-terenowy@wp.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiOswiecim.pl